corner of section

Bluetooth daviklių valdymo sprendimas – beac

Beac – tai apskaitos ir informavimo sistema, pagrįsta šiuolaikinėmis technologijomis (išmaniaisiais telefonais, iBeacon davikliais ir NFC žymomis).

Keletas panaudojimo pavyzdžių:

Jūs norite matyti kada Jūsų darbuotojas atvyko į darbą ir kuriuo metu išvyko? – puiku. Tokiu atveju Jums reikės sumontuoti iBeacon Bluetooth daviklį prie įėjimo į patalpas ir įdiegti darbuotojams Beac programėlę telefone. Kiekvieną kartą darbuotojui užėjus arba išėjus, realiu laiku atsiras įrašas Beac sistemoje.

Norite informuoti klientą apie prekybos centre vykdomą akciją vienoje ar kitoje parduotuvėje? Šalia parduotuvės sumontuojate iBeacon Bluetooth siųstuvą ir į savo mobiliąją aplikaciją įdiegiate Beac įskiepį. Klientui priartėjus prie parduotuvės (ar tam tikros vietos) jis gaus Jūsų pranešimą (tekstiniu audio arba video formatu).

Turite sunkiasvorius  savivarčius  ir Jums reikia suskaičiuoti kiek kartų jie krovinį atvežė į iškrovimo vietą? Tokiu atveju kiekviename automobilyje dedate po iBeacon daviklį, o iškrovimo vietoje – Bluetooth imtuvą su programine įranga. Jūs tiksliai galėsite žinoti kuris autombilis ir kiek kartų išsikrovė.

Daugiau panaudojimo galimybių ir išsamesnius jų aprašymus galite rasti čia.

Kaip tai veikia ?

Beac sistema fiksuoja įvykius mobiliam telefonui nuskaičius netoli jo esančius iBeacon siųstuvus arba siunčia pranešimą į vartotojo mobilųjį telefoną, kai jis atsiduria netoli siųstuvo.

T.y. vartotojas su mobiliu telefonu juda uždaroje arba atviroje erdvėje. Netoliese aptikęs iBeacon daviklį, vartotojo telefonas kreipiasi į Beac sistemą klausdamas kokius veiksmus jam reikia atlikti. Sistema telefonui pateikia atsakymą kokius veiksmus reikia atlikti.  Arba atvirkštinis variantas: mobilus telefonas (kitas bluetooth nuskaitymo įrenginys) sumontuotas stacionariai, o juda vartotojai su ibeacon davikliais.

Bluetooth V4 technologija veikiantys siųstuvai yra visiškai autonomiški bei naudoja vidinę bateriją ( nuo 1 iki 4 metų, priklausomai nuo modelio ir daviklio konfigūracijos).  Davikliai siunčia signalą aplinkui save nuo 1 iki 75 metrų (diegimo metu nustatomas signalo stiprumas). Beveik visi šiuolaikiniai mobilūs telefonai ar kita įranga  gali nuskaityti tokį signalą. O tai reiškia, kad priartėjusį prie tam tikros vietos įrenginį galime atpažinti ar net paskaičiuoti laiką, kurį jis praleido toje vietoje.

Privalumai ir kodėl naudinga?

  • Jūsų užduotims realizuoti techninę įrangą Jūs greičiausiai jau turite ir Jūsų investicija bus nedidelė
  • Tai galimybės ir technologijos, kurių anksčiau tiesiog nebuvo
  • Labai paprastas ir greitas sistemos diegimas
  • Debesų pagrindu sukurtas sprendimas, todėl Jums nereikia turėti savo serverių.
  • Galimybė eksportuoti duomenis į kitas jau Jūsų turimas sistemas
  • Paprastos ir aiškios ataskaitos

Susisiekite dėl šio sprendimo